راهنمای رزرو

راهنمای رزرو اقامتگاه ( سوئیت ، ویلا و بومگردی) در سایت اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا

مرحله 1) جستجو و انتخاب اقامتگاه ( ویلا و سوئیت )

برای رزرو اقامتگاه ( سوئیت و ویلا ) کافی است در صفحه اول سایت اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا ، نام محل اقامت یا شهر و تاریخ ورود و خروج مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از مکان‌های اقامتی موجود در شهر مورد نظر را مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از فیلترهای قسمت سمت راست صفحه می‌توانید جستجوی اقامتگاه ( سوئیت و ویلا ) مورد نظرتان را با توجه به مشخصات دل‌خواه خود محدود نمایید. حال اگر در صفحه اول جستجو، نام مکان اقامتی مد نظر خود را وارد نمایید، مستقیما وارد صفحه مشخصات اقامتگاه ( سوئیت و ویلا ) خواهید شد.

در این مرحله با انتخاب تعداد و نوع اتاق های مورد نظر، وارد فرآیند رزرواسیون می‌شوید. پس از آن صفحه‌ای شامل رزرو را مشاهده خواهید کرد جهت ادامه روند رزرو بایستی بر روی کلید ادامه رزرو کلیک نمایید. همچنین در صورتی که قصد اصلاح رزرو را دارید می توانید از کلید برگشت استفاده نمایید.

مرحله 2) عضویت و ورود

در ادامه، پنجره عضویت یا ورود به سایت اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا  برای شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با وارد کردن شماره همراه وکد فعال سازی که به شماره همراه شما ارسال شده است در سایت اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا  عضو شوید. همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده‌اید، با وارد نمودن شماره همراه و رمز عبور خود، به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.

مرحله 3) ورود اطلاعات

در بخش ورود اطلاعات، می بایست اطلاعات فرم ها را با دقت تکمیل نمایید- از جمله اطلاعات فرم ها عبارتند از: تعداد نفرات، زمان ورود و خروج و ...

مرحله 4) ارسال رایگان درخواست رزرو

بعد از انتخاب اقامتگاه و تکمیل فرم، میهمان به صورت رایگان، درخواست رزرو ویلا ، سوئیت و خانه سنتی خود را برای میزبان ارسال می نماید.

میزبان درخواست شما را دریافت می نماید و در صورتیکه در زمان درخواستی شما، اقامتگاه خالی باشد، درخواست رزرومیهمان را تایید می نماید و این تایید از طریق پیامک به میهمان اطلاع رسانی می گردد؛ لازم به توضیح است پس از پرداخت تمامی هزینه رزرو اقامتگاه،  درخواست میهمان نهایی می شود و شماره همراه میهمان و میزبان برای یکدیگر پیامک میشود و میزبان و میهمان می توانند جهت هرگونه هماهنگی با یکدیگر تماس حاصل نمایند.

مرحله 5) دریافت واچر (نامه اقامت)

با پرداخت پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، واچر بصورت اتوماتیک نمایش داده می‌شود. توصیه می‌شود که با همراه داشتن واچر (نامه اقامت) اقامتگاه ( سوئیت و ویلا ) مورد نظر، در تاریخ تعیین شده به محل اقامتی مراجعه کرده و اقامت خوشی را با رزرو مکان مد نظر خود از سایت رزرواسیون آنلاین سایت اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا  تجربه کنید.

رزرو شما درصفحه کاربری‌تان نهایی شده و می‌توانید واچر خود را دریافت کنید.

در صورت تمایل به لغو رزرو، با مراجعه به قسمت لیست سفارشات در سایت، مسافران گرامی می‌توانند با ارائه درخواست کنسلی نسبت به لغو درخواست اقدام نمایند. همکاران ما طبق قوانین اقامتگاه ( سوئیت و ویلا ) و سایت به درخواست مسافران ارجمند در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

از مطالب این وب‌سایت فقط می‌توانید برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع استفاده کنید. تمامی حقوق این وب‌سایت به ویلاپیلا تعلق دارد.
بازیابی رمز عبور

لطفا قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید

ثبت قیمت