درباره ما

ویلاپیلا، بستر مناسبی را در حوزه فناوری اطلاعات مهیا نموده است که در آن صاحبان اقامتگاه ها از جمله سوئیت ها ، ویلاها، آپارتمان ها و ...، اقامتگاه های خود را با خاطری ‏آسوده و  با هزینه ای مناسب و با شرایط مد نظر خود، اجاره ویلا | اجاره سوئیت | اجاره ویلا و سوئیت | بومگردی | اجاره ویلا در شمال | اجاره ویلا و سوئیت در کیش  را برای گردشگران و میهمانان علاقه مند ‏قراردهند. برای این منظور، میزبانان می بایست، اقامتگاههای خود را، طی مراحلی مشخص و ساده، با ‏جزییات کامل ثبت نمایند. این جزئیات شامل اطلاعاتی همچون مشخصات، مکان جغرافیایی، امکانات، خدمات قابل ارائه، ‏عکسهای گویا از داخل و خارج اقامتگاه، مقررات خاص اقامتگاه، تقویم کاری، ساعات تحویل و تخلیه اقامتگاه، ‏اجاره بها به تفکیک هر روز/شب و غیرو … می باشند.

با ارائه اطلاعات کامل اقامتگاهها در سایت اینترنتی اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا، تمام عملیات مورد نیاز کاربران از قبیل: جستجو، مقایسه و ‏رزرو اقامتگاه و همچنین پرداخت وجوه، در داخل وبسایت و بصورت آنلاین و امن انجام می پذیرد و بنابر این دیگر نیازی به ‏تماسهای مکرر و مذاکرات احتمالی بر روی نرخ اجاره و شرایط رزرو نخواهد بود و گردشگران می توانند با ‏اطمینان کامل و در منزل خود در هر ساعتی از شبانه روز و به صورت 24*7، اقامتگاه محبوب خود را یافته و میهمان شوند.

تقریباً هر نوع اقامتگاهی از جمله سوئیت و ویلا  در سایت اجاره اقامتگاه ویلاپیلا قابل ثبت و ارائه به گردشگران می باشد، اقامتگاه هایی ‏همچون: ویلا، سوئیت، کلبه، خانه روستایی، آپارتمان، اقامتگاه بوم گردی، کاروانسرا، پانسیون و هر اقامتگاه قابل سکونت دیگر

محیطی امن، لذت بخش و حرفه ای، برای اجاره روزانه اقامتگاه های ویلا، سوئیت و بومگردی ‏بصورت آنلاین

سایت اجاره اقامتگاه ویلاپیلا، به اشتراک گذاشتن اماکن اقامتی را برای کاربران، آسان، لذت بخش و امن می نماید.

  • قوانین و چهارچوبهای تعریف شده از منافع کاربران  ( میزبانان و میهمانان ) محفاظت می نماید.
  • ایجاد سیستم­های داخلی پیام رسان مناسب، ارتباط داخلی اعضا را سهل و آسان می­نماید.
  • تهیه سیستم پرداخت داخلی و درگاههای امن بانکی، امنیت نقل و انتقال وجوه را تضمین می نماید.
  • با تایید حساب کاربری افراد پیش از شروع مبادله، اعتماد و تعامل مابین کاربران افزایش می یابد.

خدمات شبانه روزی به کاربران توسط سایت اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا

در صورتی که قصد سفر دارید و یا می خواهید با اجاره اقامتگاه خود میزبانی نمایید، در هر ساعت از شبانه روز در کنارتان خواهیم بود و شما را در لذت بردن از سفرهای خود یاری خواهیم نمود.

 

از مطالب این وب‌سایت فقط می‌توانید برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع استفاده کنید. تمامی حقوق این وب‌سایت به ویلاپیلا تعلق دارد.
بازیابی رمز عبور

لطفا قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید

ثبت قیمت