درباره ما

ویلاپیلا، بستر مناسبی را در حوزه فناوری اطلاعات مهیا نموده است که در آن صاحبان اقامتگاه ها از جمله سوئیت ها ، ویلاها، آپارتمان ها و ...، اقامتگاه های خود را با خاطری ‏آسوده و  با هزینه ای مناسب و با شرایط مد نظر خود، اجاره ویلا | اجاره سوئیت | اجاره ویلا و سوئیت | بومگردی | اجاره ویلا در شمال | اجاره ویلا و سوئیت در کیش  را برای گردشگران و میهمانان علاقه مند ‏قراردهند. برای این منظور، میزبانان می بایست، اقامتگاههای خود را، طی مراحلی مشخص و ساده، با ‏جزییات کامل ثبت نمایند. این جزئیات شامل اطلاعاتی همچون مشخصات، مکان جغرافیایی، امکانات، خدمات قابل ارائه، ‏عکسهای گویا از داخل و خارج اقامتگاه، مقررات خاص اقامتگاه، تقویم کاری، ساعات تحویل و تخلیه اقامتگاه، ‏اجاره بها به تفکیک هر روز/شب و غیرو … می باشند.

با ارائه اطلاعات کامل اقامتگاهها در سایت اینترنتی اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا، تمام عملیات مورد نیاز کاربران از قبیل: جستجو، مقایسه و ‏رزرو اقامتگاه و همچنین پرداخت وجوه، در داخل وبسایت و بصورت آنلاین و امن انجام می پذیرد و بنابر این دیگر نیازی به ‏تماسهای مکرر و مذاکرات احتمالی بر روی نرخ اجاره و شرایط رزرو نخواهد بود و گردشگران می توانند با ‏اطمینان کامل و در منزل خود در هر ساعتی از شبانه روز و به صورت 24*7، اقامتگاه محبوب خود را یافته و میهمان شوند.

تقریباً هر نوع اقامتگاهی از جمله سوئیت و ویلا  در سایت اجاره اقامتگاه ویلاپیلا قابل ثبت و ارائه به گردشگران می باشد، اقامتگاه هایی ‏همچون: ویلا، سوئیت، کلبه، خانه روستایی، آپارتمان، اقامتگاه بوم گردی، کاروانسرا، پانسیون و هر اقامتگاه قابل سکونت دیگر

محیطی امن، لذت بخش و حرفه ای، برای اجاره روزانه اقامتگاه های ویلا، سوئیت و بومگردی ‏بصورت آنلاین

سایت اجاره اقامتگاه ویلاپیلا، به اشتراک گذاشتن اماکن اقامتی را برای کاربران، آسان، لذت بخش و امن می نماید.

  • قوانین و چهارچوبهای تعریف شده از منافع کاربران  ( میزبانان و میهمانان ) محفاظت می نماید.
  • ایجاد سیستم­های داخلی پیام رسان مناسب، ارتباط داخلی اعضا را سهل و آسان می­نماید.
  • تهیه سیستم پرداخت داخلی و درگاههای امن بانکی، امنیت نقل و انتقال وجوه را تضمین می نماید.
  • با تایید حساب کاربری افراد پیش از شروع مبادله، اعتماد و تعامل مابین کاربران افزایش می یابد.

خدمات شبانه روزی به کاربران توسط سایت اجاره سوئیت و ویلای ویلاپیلا

در صورتی که قصد سفر دارید و یا می خواهید با اجاره اقامتگاه خود میزبانی نمایید، در هر ساعت از شبانه روز در کنارتان خواهیم بود و شما را در لذت بردن از سفرهای خود یاری خواهیم نمود.

 

درباره ویلا پیلا

در زمانهای گذشته اجاره ویلا  یا اجاره سوئیت و یا اجاره ویلای ارزان در شمال  به روش های سنتی صورت می پذیرفت، به این معنا که میهمان با مراجعه به شهر مقصد با جستجو در میان ویلاها وسوئیت های معرفی شده، مجبور به انتخاب یکی از اقامتگاه های مشاهده شده داشت؛ ولی هم اکنون با توجه به رشد سریع حوزه فناوری اطلاعات در حوزه های مختلف، اجاره ویلا و اجاره سوئیت برای میهمانان گرامی بسیار آسان و امن شده است. کافی است با جستجو در میان ویلاها و سوئیت هایی که توسط میزبانان گرامی بر روی سایت ویلاپیلا معرفی شده...

ارتباط و پشتیبانی
09369210653
09020478807

تمام حقوق مادی و معنوی برای ویلاپیلا محفوظ می باشد 2019-2020

پشتیبانی ویلا پیلا=
بازیابی رمز عبور

لطفا قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید

ثبت قیمت