مزایای اجاره ویلا به جای هتل

مزایای اجاره ویلا به جای هتل | هزینه اجاره ویلا | مزایای اجاره ویلا از ویلاپیلا

دلایل توصیه اجاره ویلا ، سوئیت و خانه سنتی از سایت ویلاپیلا چیست ؟

مزایای اجاره ویلا به جای هتل

ویلا پیلا با معرفی ویلاها ، سوئیت ها و خانه های سنتی محلی ، موقعیتی بسیار ایده آل و خاص را برای تعطیلات خاص و مهم شما در نظر می‌گیرد . بسیاری از مردم برای گذراندن تعطیلاتشان به طور اتوماتیک ترجیح می‌دهند در هتل اقامت نمایند چرا که فقط با امکانات هتل ها آشنا هستند اما گروه ویلا پیلا به شما توضیح خواهد داد که چرا اجاره از ویلا پیلا فوق العاده است .

اسراری در این سبک انتخاب نهفته است که ما برای شما فاش می نماییم که البته هتلداران بزرگ ترجیح می‌دهند هرگز کسی به آنها پی نبرد .

با استفاده از سایت ویلا پیلا به این حقیقت پی می برید که نه تنها از مزایا و امکانات رفاهی یک هتل لوکس بهره خواهید برد،  بلکه می توانید از پکیج های خدماتی ویژه مکان های انتخابی نیز بهره ببرید که در استاندارد ترین هتل ها نیز در اختیار شما قرار نخواهد گرفت .

مزایای اجاره ویلا به جای هتل

ویلاهای شخصی و زیبا

ویلا هایی که شما در سایت ویلاپیلا انتخاب می نمایید، به شما این امکان را میدهد که شما احساس کنید در یک مکان کاملا امن و خصوصی حضور دارید که هتل‌ها این امکان را ندارند . به جای محبوس شدن در یک اتاق بسته واقع در یک راهروی تنگ و طولانی شما در ویلا احساس کاملاً آزادانه و تجملاتی از یک خانه با تمام امکانات را دارا هستید و می توانید هر آنگونه علاقه و سلیقه شماست در طول تعطیلات از آن لذت ببرید در یک ویلای شخصی از تردد آزادانه لذت می برید و کوچکترین نگرانی از آزرده شدن دیگران یا آزرده شدن خودتان از حضور همسایگان بی ملاحظه یا پر سر و صدا نخواهید داشت .

با انتخاب ویلای شخصی از سایت ویلا پیلا برای شما این امکان فراهم می‌شود که دقیقا همان گونه که در منزل شخصی خود استراحت می‌کنید در محیطی متفاوت جدید و لوکس همان آسایش و آرامش را تجربه کنید .

اجاره از سایت ویلا پیلا به شما تمام فضای خصوصی که هر شخص لازم دارد مهیا می سازد . علاوه بر آن شما می توانید از مزایای مکان های فوق العاده مناظره خاص طبیعت بکر و رستوران های محلی با کیفیت بالا بهره مند باشید .

اجاره ویلا با مکانی وسیع

سایت ویلا پیلا به شما این امکان را می‌دهد که در یک فضای مجلل و باشکوه خوش بگذرانید که در یک اتاق هتل هرگز مهیا نخواهد شد . خانواده و دوستانتان می توانید در اتاق های مختلف پراکنده و آزاد باشید بدون احساس خفقان یا هیچ تنش مضاعفی استراحت نموده و لذت ببرید .

هر کس می‌تواند از فضای مخصوص و خصوصی خود لذت ببرد و در عین حال قادر خواهد بود از لحظه های گرانبهای با هم بودن  در سالن راحت و جادار نشیمن، بالکن‌ها و بهار خواب ها بهرهمند شوید که در هتل ها این امکانات به سختی امکانپذیر می باشد .

هر کدام از این ویلا ها به تنهایی در سایت ویلا پیلا دارای یک اتاق نشیمن و سالن غذاخوری و بهار خواب هایی است که می توانید با عزیزان خود در آنجا وقت بگذرانید .

اجاره خانه های سنتی از سایتی معتبر و قابل اعتماد

با اجاره خانه سنتی  از سایت ویلا پیلا شما رسماً تجربه ویژه از مکان های سنتی ایران را نیز خواهید داشت ویلاهای ویلا پیلا حس یک زندگی به سبک سنتی و روستایی به شما می دهد که در معروف ترین هتل ها این امکان برای شما وجود ندارد مجموعه مکان هایی که در سایت ویلا پیلا در اختیار شما قرار گرفته است توسط طراحان حرفه ای با وسایل خاص و مشخصات ویژه محلی دکور و طراحی شده که به شما یک تعطیلات فراموش نشدنی را عرضه می نماید تصور کنید که پنجره اتاق شما هر صبح به منظره زیبایی از طلوع خورشید باز شود و شما از نوشیدن قهوه در بهار خواب و لمس لطیف نسیم صبحگاهی لذت ببرید اگر یک بار هم لذت را بچشید هرگز تمایل به انتخاب تجربه دیگری نخواهید داشت .

تسهیلات رفاهی اقامتگاه ها در سایت ویلاپیلا

ویلا ها معرفی شده در سایت ویلا پیلا می توانند تمام آسایش امکانات و تجملات یک هتل را به شما ارائه دهد با یک تفاوت بزرگ و آن آزادی مطلق است . تمامی استانداردهای رفاهی مدنظر در یک هتل در ویلاهای سایت ویلا پیلا را برای شما فراهم می باشد نظیر تهویه مطبوع ، اینترنت wifi، حوله و رختشویی در راس همه این امکانات هستند . ویلاهای سایت ویلا پیلا دارای آشپزخانه کامل و مجهز به تجهیزات آشپزی می باشند من جمله باربیکیو که می توانید غذای خود را در آنجا آماده و سر فرصت از وعده غذایی خود لذت ببرید .

امکانات ویلاهای سایت ویلاپیلا

ویلا بهترین محل برای اقامت با خانواده و جمعی از دوستان است بر عکس هتل که محفل خصوصی در معرض عام خواهد بود و اگر تمایل داشته باشید میهمانی خانوادگی بگیرید نه تنها به اتاق های اطراف بلکه حتی گاهی مجبورید به قسمت‌های مختلف هتل هم بروید . با انتخاب ویلا از سایت ویلا پیلا برنامه فوق العاده ای جهت گذراندن تعطیلات و خلق لحظات زیبا کنار هم خواهید داشت .ویلا بهترین گزینه برای جشن ها و مراسم خاص و خانگی تولد ها و مراسم ازدواج می باشد .

خانواده‌ها به همراه فرزندانشان از امکانات رفاهی و تفریحی با آزادی بیشتری نسبت به هتل برخوردارند و کودکان می توانند خارج از منزل تجربه‌ای بسیار مهیجی را در فضای مشابه خانه تجربه کنند و از فضای خصوصی خودشان لذت ببرند .

ویلاهای ویلا پیلا می‌تواند انواع و اقسام مجالس را در مقیاس های مختلف در خود جای بدهد از دو اتاق خواب تا چهار خواب با استخر خصوصی

انعطاف پذیری در انتخاب ویلا از سایت ویلاپیلا

ویلا های موجود در سایت ویلا پیلا سطحی از انعطاف‌پذیری را برای شما فراهم می کند که در هتل امکانش نیست . بدون کوچکترین وابستگی به جدول زمانبندی دیگران شما می توانید آن گونه که دلخواهتان است زمان بندی داشته باشید و هر زمان و هر کاری که خوشحال و راضی می‌کند انجام دهید مثلاً اگر تمایل به ورزش صبحگاهی دارید می‌توانید از قدم زدن در هوای سالم و تازه لذت ببرید بدون نگرانی از ساعت سرو صبحانه یا اگر اهل استراحت نیمروزی هستید تا هر ساعت که اراده فرمایید در بهار خواب استراحت کرده و هیچ دغدغه خاطری نداشته باشید

در واقع هیچ محدوده زمانی برای خوردن و خوابیدن یا انجام کارهای شما وجود ندارد و آزادانه هر زمان هر کاری دوست داشته باشید می توانید انجام دهید .

اجاره ویلا با استخر خصوصی

 تعداد زیادی از ویلاهایی که در سایت ویلا ثبت نام کردند مجهز به استخرهای خصوصی هستند که اصولا در هتل این امکان موجود نمی باشد . از نیمروز با مشکل شلوغی مواجه نخواهید شد و برای لذت بردن در لحظات خاص می توانید برنامه ریزی کنید.

کسانی که علاقه مند هستند از سواحل دریای لذت ببرند می‌توان ویلاهای ساحلی بدون استخر سایت ویلا را انتخاب کند .

امتیاز ویژه در سایت ویلاپیلا برای اجاره اقامتگاه

از آنجایی که ویلاها ، سوئیت ها و خانه های سنتی  که در سایت ویلا پیلا معرفی می شوند  آزادی و اختیار عمل بیشتری را نسبت به هتل در اختیار شما قرار می دهد بسیار با ارزش تر از ماندن در هتل است . ویلاها راه بسیار جالبی برای برگزاری مراسم ها و جشن های بزرگ است و گزینه بسیار مناسب تری برای خانواده‌هاست تا اقامت در هتل .

اقامت در ویلاهای سایت ویلا پیلا کمک به کاهش هزینه ها می کند در حالی که ازکیفیت لذت های شما کاسته نمی شود .

برفرض مثال به شما لیستی از رستوران های محلی منتخب ارائه خواهد شد که با کمترین قیمت وبهترین کیفیت غذا را تجربه خواهید کرد و اگر اراده داشته باشید برخی از شب ها را در خانه به طبخ غذا هایی که عادت دارید در خانه تان تناول کنید، در آشپزخانه‌های مجهز ویلاهای سایت ویلا ویلا بپردازید.

ویلاها در لوکیشنهایی هستند که هتل هرگز نمی توانند این امکان را در اختیار شما قرار دهند . بر عکس هتل های سر به فلک کشیده ویلاهای ما در مناطق رویایی و زیبا واقع شده است .

ویلا های ثبت شده در سایت ویلاپیلا به شما این مجال را می دهد که آرامش و آسایش را در سواحل مبهوت کننده تجربه کنید و در عین حال به بهترین و با کیفیت ترین رستوران های محلی دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی 24 ساعته تیم ویلاپیلا

اعضای تیم سایت ویلا پیلا آماده پشتیبانی از شما عزیزان می باشد همانطور که حالا شما هم قادر به لمس این تمایز هستید اقامت در ویلاهای سایت ویلا پیلا به شما این شانس را می دهد که یک تعطیلات متمایز و برجسته و منحصر به فرد را در ویلا های لوکس ساحلی یا خانه های سنتی تجربه کنید . اقامت در ویلاهای این سایت یک تجربه فراموش نشدنی و خاص را از زندگی لاکچری یا باستانی و سنتی برای شما رقم می زند که در یک هتل نمی توانید چنین لحظاتی را خلق وتجربه کنید .

ما اطمینان داریم اگر یک بار اقامت در ویلاهای سایت ویلاپیلا را امتحان کنید رضایت خاطر شما چنان فراهم خواهد شد که حتماً مجدداً درخواست اجاره خواهید داد .

شعار همیشگی تیم ویلاپیلا پشتیبانی همیشگی تا رضایت کامل شما می باشد.

ویلاپیلا

مرجع آنلاین اجاره ویلا و اقامتگاه کاملا امن و تضمین شده در سراسر ایران

تماس با پشتیبانی

02634424072 | 09020478807 | 021-91326609

با ما همراه باشید

عضویت در خبرنامه

از مطالب این وب‌سایت فقط می‌توانید برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع استفاده کنید. تمامی حقوق این وب‌سایت به ویلاپیلا تعلق دارد.
پشتیبانی ویلا پیلا=
بازیابی رمز عبور

لطفا قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید

ثبت قیمت