اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال | اجاره ویلای ارزان در شمال | اجاره ویلای استخردار در شمال

جنگل های سواحل شمالی دریای خزر،  نسل به نسل ایرانیان  را به دنبال فرار از مناطق خشک و مرکزی این کشور به سوی خود کشانده است. برای ایرانیان ، کلمه شمال، با تعطیلات مترادف شده است. شمال یک بهشت سرسبز از جنگل های سبز و مرطوب است که کوه های مرتفع و مایل به شالیزارهای برنج را در سواحل منطقه پوشانده است. از نظر آب و هوا و فرهنگ ، شمال دور از مرکز این کشور است ، جایی که ایرانیان جهت اجاره ویلا در شمال مخصوصا اجاره ویلاهای استخردار ، اجاره ویلاهای جنگلی ، اجاره ویلاهای لاکچری در شمال به سوی شمال مسافرت می نمایند.

در سراسر منطقه ، هزاران هزار ویلا و سوئیت ساخته شده اند تا بتوانند از بین توده های مختلف مردم از میهمانان پذیرایی نمایند. نتیجه این امر ، به طور قابل پیش بینی ، افزایش خارق العاده ای در ترافیک و ساخت و سازها بوده است.

استانهای گیلان و مازندران که منطقه شمال را تشکیل می دهند مدتهاست که با استقبال بیش از پیش مسافران جهت اجاره اقامتگاه در شمال ایران مواجه شده اند؛ زبان مورد استفاده در شمال ایران گیلکی و مازنی می باشد.

اجاره ویلا در شمال

تا آنجا که  به علت استقبال بیش از پیش مسافران جهت اجاره ویلا و سوئیت در شمال ایران، هتل های زنجیره ای Melia Spain را مشتاق نمود تا نسبت به ساخت اولین هتل پنج ستاره بین المللی در شمال کشور اقدام نماید که باعث رونق گردشگری در شمال کشور خواهد شد.

چالوس ، شهر اصلی محل اتصال تهران به شمال ایران می باشد.

توسعه چالوس از زمانی است که مهندسان انگلیسی به کمک کردند تا اولین جاده کوهستانی را از تهران  به سمت چالوس ایجاد کردند و با توجه به این موضوع افراد بسیاری برای خرید و اجاره ویلا به شمال کشور مسافرت نمودند.

این روزها جاده های اصلی که مسافران را جهت اجاره ویلا در شمال و یا خرید ویلای لاکچری در شمال از تهران به سمت شمال می برد تقریباً به طور کامل چالوس را دور می زند. علیرغم اینکه از نظر جغرافیایی در قلب صنعت گردشگری منطقه قرار دارد ، اما تحولات گسترده در امتداد ساحل تقریباً خود شهر را نادیده می گیرد و در عوض به محله های ساحلی متمرکز می شود که در امتداد بزرگراه ساحلی از شهر دور می شوند. مسافرت به شمال معمولا پس از یک مسافرت 4  ساعته صورت می پذیرد و مسافران شمالی با ذوق و شوق جهت اجاره ویلا در شمال مخصوصا در شهرهای رامسر، چالوس، متل قو، محمود آباد، کلاردشت و ... سفر  طولانی را طی می نمایند.

میهمانان محترم می توانند برای اجاره ویلا در رامسر ، اجاره ویلا در چالوس ، اجاره ویلا در متل قو و یا هر اجاره ویلا در شمال ایران می توانند از سایت ویلا پیلا استفاده نمایند.

درباره ویلا پیلا

در زمانهای گذشته اجاره ویلا  یا اجاره سوئیت و یا اجاره ویلای ارزان در شمال  به روش های سنتی صورت می پذیرفت، به این معنا که میهمان با مراجعه به شهر مقصد با جستجو در میان ویلاها وسوئیت های معرفی شده، مجبور به انتخاب یکی از اقامتگاه های مشاهده شده داشت؛ ولی هم اکنون با توجه به رشد سریع حوزه فناوری اطلاعات در حوزه های مختلف، اجاره ویلا و اجاره سوئیت برای میهمانان گرامی بسیار آسان و امن شده است. کافی است با جستجو در میان ویلاها و سوئیت هایی که توسط میزبانان گرامی بر روی سایت ویلاپیلا معرفی شده...

ارتباط و پشتیبانی
02634424072
09020478807
09369210653

تمام حقوق مادی و معنوی برای ویلاپیلا محفوظ می باشد 2019-2020

پشتیبانی ویلا پیلا=
بازیابی رمز عبور

لطفا قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید

ثبت قیمت